Зимове, весняне, літнє та осіннє взуття для підлітків

Зазвичай для батьків вибір дитячого взуття перетворюється в справжню каторгу. Вони прагнуть правильно підібрати розмір, фасон, врахувати усі рекомендації ортопеда. А при виборі взуття для підлітків до цього списку додається ще багато параметрів, адже догодити дитині у перехідному віці дуже важко. Трапляється, підліткам хочеться осіннє взуття, коли потрібно купувати зимове, або не підходить модель, яка є дійсно якісною. Така собі війна поколінь. Але ми дамо вам декілька рекомендацій, які вирішать це питання.

Для початку поговоріть з дитиною про те, яке взуття вона хотіла б собі придбати. Не намагайтеся придбати кілька пар взуття наперед. Стопа у підлітків росте досить швидко, тому взуття не встигає зношуватись. 

Обов'язково треба придбати спортивне взуття, адже у кожному навчальному закладі є така дисципліна, як фізкультура. Дитина постійно перебуває в русі, тому варто підібрати хорошу пару кросівок чи кедів, а дівчатам можна придивитися до мокасинів. У школі можна перевзуватися, тому дитяча ніжка не буде пітніти та стомлюватися. 

Зимове взуття краще вибирати зі шкіри, бо в заміннику нога мерзне. Також через вплив низьких температур у штучному взутті можуть швидко утворюватися тріщини. Підошва обов'язково повинна бути гумовою з хорошими протекторами, щоб уникнути падіння і, відповідно, травмування. Як зовнішній матеріал, підійде натуральна шкіра, нубук (зараз дуже популярний), замша тощо.

Відповідально віднесіться і до підбору туфельок для дівчат. Підліткам можна ходити на підборах, але бажано не надто високих. Рекомендований маленький каблучок. Задник має бути жорстким, щоб стопа розвивалася правильно і не викривлювалася. 

Де краще замовити дитяче взуття або підліткове?

Головним критерієм вибору взуття для підлітків є його зовнішній вигляд. На ринку стильне взуття знайти практично нереально, і ви не зможете бути впевненими в його якості. Навіть якщо так сталося, що ви знайшли там найпрекраснішу пару взуття нібито відомого виробника, і шкіра, і дешево, і дитині подобається, то ніхто не може дати гарантії, що це не підробка та що це дійсно натуральний матеріал. 

Найвигідніше буде замовити кеди або інший вид взуття в інтернет-магазині. Наприклад, інтернет-магазин Giorgio Vito пропонує все: черевики, туфлі, напівчеревики, кеди, еспадрильї, босоніжки для дітей, підлітків і дорослих, і все це за доступною ціною. Ми виробляємо наше взуття на українській фабриці. Всі матеріали обов'язково натуральні та нетоксичні. Як підтвердження - гарантія на три місяці. До того ж ви можете переглянути наш каталог разом із своєю дитиною - і вирішити проблему покупки взуття раз і назавжди.

Запрошуємо до довгострокової співпраці!